Menu Sluiten

Hervatten trainingen jeugd vv OFB

Hervatten training jeugd vvOFB

Beste trainers, leden en ouders,

In navolging op de versoepelde maatregelen vanuit de overheid hebben wij als bestuur het besluit genomen ( in samenspraak met de trainers en de gemeente Goeree-Overflakkee) om vanaf 5 mei de training te hervatten voor de jeugd. Dit betreft de jeugd van de jo7 t/m jo 16.

Om dit ordelijk te kunnen laten verlopen stellen wij voor om aangepaste trainingstijden aan te houden. Zie hieronder wat de trainingstijden zijn.

Maandag             jo11                     18.30-19.30.
Dinsdag               jo16                       18.30-19.30.
Woensdag          jo10                       18.30-19.30.                      veld A 
Woensdag          jo7                         18.15-19.15.                      veld B
Donderdag         jo13                       18.30-19.30.

Alle trainingen worden op veld 1 gegeven.  
Veld A voor parkeerplek.
Veld B voor de kantine.

Tevens willen wij de ouders aanmoedigen om kinderen zoveel mogelijk op de fiets te laten komen. Ouders die met de auto hun kind komen brengen aan de ingang van OFB afzetten. Dat betekent dat ouders conform de regelgeving (helaas) niet welkom zijn op het sportpark. In eerste instantie zullen wij onze eigen leden trainen en zijn er nog geen andere kinderen die geen lid zijn welkom. Dit zullen wij op een later moment opnieuw bekijken.

Op social media vindt u de regels omtrent hygiene. Dit word ook via de trainers naar leden en ouders gecommuniceerd.

Sportieve groet,

Het bestuur

———————————