Home | Contact | Sportlaan 2, 3257 XN Ooltgensplaat

OFB scoort voor clubkas tijdens de Belmaanden!

OFB scoort voor clubkas tijdens de Belmaanden!

5 februari, 2019
|

OFB scoort voor clubkas tijdens de Belmaanden!

Op 18 februari organiseert OFB een belactie in samenwerking met de VriendenLoterij om zo geld in te zamelen voor de clubkas. Met deze actie willen wij extra inkomsten generen om zo een financieel stabiele situatie te creƫren. En jij kunt ons daarbij helpen!

Op 18 februari tussen 19:00 en 22:00 uur kun je een telefoontje verwachten van een van onze leden met de oproep mee te spelen met de VriendenLoterij voor OFB. Het is de moeite meer dan waard, want:

  • De helft van jouw lotprijs gaat direct naar onze clubkas;
  • Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op fantastische prijzen;
  • De VriendenLoterij keert tijdens de Belmaanden extra geldbedragen uit aan de drie clubs die de meeste loten hebben verkocht. Laten we dus gaan voor zoveel mogelijk loten, om zo extra geld voor de club te winnen!

Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller we de extra inkomsten kunnen realiseren. Houd je telefoon op 18 februari extra in de gaten!