Home | Contact | Sportlaan 2, 3257 XN Ooltgensplaat

Rabobank Clubkas stem op OFB

Rabobank Clubkas stem op OFB

7 februari, 2019
|

V.V. OFB doet mee met de Rabobank Clubkas Campagne van Rabobank Haringvliet

Tijdens de Rabobank Clubkas Campagne kunnen alle leden vanaf 12 jaar van Rabobank Haringvliet hun stem uitbrengen op de vereniging(en) of stichting(en) die zij een warm hart toedragen. Deze stemmen zijn geld waard. Hoe meer stemmen er op een vereniging of stichting uitgebracht worden, des te meer geld deze vereniging of stichting ontvangt.

De leden van de bank brengen hun stem uit op hun favoriete club. Ieder lid ontvangt hiervoor 3 stemcodes. Er mogen maximaal 2 stemcodes per club worden uitgebracht. Elke stem is geld waard! Dus hoe meer stemmen V.V. OFB, hoe meer geld dit oplevert. De leden (vanaf 12 jaar) die mogen stemmen, ontvangen voorafgaand aan de stemperiode een persoonlijke code en uitleg over de stemperiode. De stemperiode is van vrijdag 22 februari tot en met maandag 11 maart 2019.

Wij vragen een ieder met een RABO rekening om een stem uit te brengen op V.V. OFB. Hoe meer stemmen hoe meer bijdrage de club ontvangt.

Stem op onze club tussen 22 februari tot en met maandag 11 maart 2019! Jij doet toch ook mee?!