Menu Sluiten

Beker en competitie indeling 2021

Indeling Beker en competitie senioren en jeugd seizoen 2021-2022
             
OFB 1      OFB 2   
  Beker        Beker   
  Team Voorkeurstijd     Team Voorkeurstijd
1 Piershil 1 14:30   1 OFB 2 14:30
2 OFB 1 14:30   2 SNS 2 12:00
3 Excelsior’20 1 14:30   3 Melissant 3 14:30
4 Toofan 1 14:30   4 DVV09 4 14:30
             
  Competitie 4e klasse          
  Team Voorkeurstijd     Team Voorkeurstijd
1 Herkingen 1 14:30        
2 WFB 1 14:30     Nog niet bekend  
3 OFB 1 14:30        
4 Rockanje 1 14:30        
5 Melissant 1 14:30        
6 NTVV 1 14:30        
7 SNS 1 14:30        
8 Stellendam 1 14:30        
9 Zwartewaal 1 14:30        
10 Flakkee 1 14:30        
11 DVV09 1 14:30        
12 OHVV 1 14:30        
13 FIOS 1 14:30        
14 Abbenbroek 1 14:30        
             
OFB JO 18     OFB JO 16-1  
  Competitie 1e fase       Competitie 1e fase  
  Team Voorkeurstijd     Team Voorkeurstijd
1 NOCKralingen JO18-1 10:00   1 ST Herkingen/NTVV JO16-1 10:00
2 OFB JO18-1 12:00   2 Flakkee JO16-1 12:15
3 Spijkenisse JO18-2 10:00   3 Stellendam JO16-1 13:00
4 Spirit JO18-1 14:45   4 OFB JO16-1 10:30
5 Charlois, sv JO18-2 14:15   6 Spijkenisse JO16-3 11:00
6 Nieuwerkerk JO18-3 15:00   7 Zuidland JO16-2 12:00
8 Binnenmaas JO18-1 12:30   8 Barendrecht JO16-5JM 15:00
             
OFB JO 13-1     OFB JO 11  
  Competitie 1e fase       Competitie 1e fase  
  Team Voorkeurstijd     Team Voorkeurstijd
1 WFB JO13-2 08:45   1 Jonge Spartaan MO11-1 09:00
2 SJO DBF JO13-1JM 09:00   2 OVV JO11-3JM 08:30
3 Rockanje JO13-1JM 12:00   3 Rockanje JO11-1 10:00
4 Jonge Spartaan JO13-2 09:00   4 Nieuwenhoorn JO11-3JM 08:30
5 Hellevoetsluis JO13-4 10:15   5 OFB JO11-1 09:00
7 DVV09 JO13-1 09:00   6 ST Herkingen/NTVV JO11-1 10:00
8 OFB JO13-1JM 10:30   7 WFB JO11-2 09:30
        8 Stellendam JO11-2JM 12:00
             
OFB JO 9           
  Competitie 1e fase          
  Team Voorkeurstijd        
1 Stellendam JO9-1 10:00        
3 Jonge Spartaan JO9-2JM 10:30        
4 WFB JO9-2 08:45        
5 OFB JO9-1 09:30        
6 Rockanje JO9-2 08:30        
7 DVV09 JO9-3JM 10:15        
8 SNS JO9-1 10:00