Menu Sluiten

Trainer verlengt contract

Marius Hotting en VV OFB verlengen voor twee seizoenen. Marius is bezig aan het tweede seizoen op sportpark “Oeltgen”.

Het bestuur van OFB is een verlenging met de huidige trainer Marius Hotting voor twee seizoenen overeengekomen. In zijn eerste twee seizoenen is het voetbal vooruit gegaan. Zeker in het huidige seizoen stonden de mannen in de 4e klasse op een verdienstelijke derde plaats, beide wedstrijden waren gewonnen. Helaas is ook deze competitie door het coronavirus stopgezet.

Het bestuur van OFB heeft er het volste vertrouwen in dat de komende jaren het eerste elftal een goede rol van betekenis gaat spelen in de competitie en dat Marius daar de basis voor gaat leggen. Daarnaast zal vanaf volgend seizoen Wilco van den Brink als assistent trainer Marius gaan ondersteunen. Voor de nabije toekomst hopen we hiermee een vast gezicht te houden bij de selectie.