Menu Sluiten

OFB zoekt vrijwilligers

OFB is een mooie vereniging, één van de oudste vereniging en van de Goeree-Overflakkee. Verenigingen draaien op vrijwilligers; met zijn allen kunnen wij een vereniging draaiende houden. Zullen wij dan ook met zijn allen voorkomen dat in de toekomst de keuken misschien wordt dichtgegooid? Bouwen op steeds dezelfde vrijwilligers houdt een keer op! Ben jij het talent die een tosti tot kunst kan verheffen? Ben jij die topper die een bitterbal tot huzarenstukje kan promoveren? Ben jij diegene die een kroket op subtiele wijze in het vet kan laten afdalen? Ben jij het verkooptalent die met een simpel snoepzakje een glimlach op het gezicht van een kind kan toveren? Steek ook eens die broodnodige helpende hand toe, schroom niet; gewoon doen! 👊
Aanmelden via e-mail: anjaderuiter@planet.nl